ART / Etchings etc / Graphic art 15417200
nr 1541 7200
Svenerik Jakobsson
(f. 1934), Sverige
3 pcs, oramade lösa blad, Grafiska Sällskapet, portfölj 3, 1992. Svenerik Jakobsson (b. 1934), Sweden. Björn Krestesen (b. 1951), Sweden. Nils G Stenqvist (1934-2005), Sweden. Signerade och numrerade 164/260. Sheet: ca 50x40 cm,
GRAPHIC ART, 3 st, oramade lösa blad, Grafiska Sällskapet, portfölj 3,1992. Björn Krestesen (f. 1951), Sverige. Nils G Stenqvist (1934-2005), Sverige. Signerade och numrerade 164/260. Bladets mått: ca 50x40 cm
Svenerik Jakobsson, Swedish painter, born 1934.
SEK 100
Monday May 22 2023
at 20:47:20
16/5 22:51:29
22/5 13:43:56
Svenerik Jakobsson
Read more about Svenerik Jakobsson